اجاره خانه مبله تهران

اجاره خانه مبله تهران

بام تهران | Bam-e Tehran

بام تهران مجموعه ای است در بالاترین نقطه خیابان ولنجک، که شامل امکانات تفریحی و گردشگری زیادیه . به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی ترین نقطه شهر تهران موجب شده شهروندان برای استفاده از طبیعت و مناظر زیبا، به بام تهران بیان. جاده ای که از پارکینگ تا ایستگاه اول به صورت آسفالت ساخته شده است، به عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده روی استفاده میشه.

اجاره خانه مبله تهران

باغ خزندگان زیما

“زیما” اولین باغ خزندگان در ایرانه که با مساحت ۲۲۵ متر مربع و با ارتفاع سقف ۴.۲ متر در سازه ای گلخانه ای با قابلیت تامین نور طبیعی و مصنوعی، سیستم تهویه مطبوع هوا در تمامی فصول سال و با در نظر گرفتن تمامی تدابیر ایمنی در بازار و نمایشگاه دائمی گل و گیاه با مساحت ۱۳۰۰۰۰ متر مربع در بوستان آب و آتش قرار داره. “مجموعه خزندگان زیما” علاوه بر نگهداری خزندگان به صورت صحیح، این امکان رو به دوستداران این حیوانات میده که از نزدیک با زندگی این موجودات آشنا بشن و حتی اونا رو لمس کنن، حتی می تونین که این احساس خوب رو با آتلیه مجموعه به تصویر بکشین. یکی دیگه از حسن های دیگه ای که این مجموعه داره، از بین بردن ترس از خزندگان هست که جزو اصلی ترین ترس ها در بین مردم جهان به حساب میاد. در واقع این مجموعه با قرار داردن اطلاعات کافی ترس بی مورد که حاکی از عدم آشنایی با این موجوداته رو از بین ببرن.

اجاره خانه مبله در تهران

اجاره روزانه خانه مبله در تهران

اجاره روزانه خانه مبله تهران 

اجاره خانه مبله ,اجاره خانه مبله در مشهد, اجاره خانه مبله در تهران, اجاره روزانه آپارتمان ,اجاره روزانه آپارتمان در مشهد, اجاره روزانه آپارتمان در تهران ,اجاره روزانه سوئیت, اجاره روزانه سوئیت در تهران, اجاره روزانه سوئیت در مشهد,اجاره آپارتمان مبله , اجاره روزانه خانه مبله , اجاره روزانه آپارتمان مبله , ایران سوئیت , ایرانسوئیت

Print Friendly
پست شده در اجاره خانه مبله, اجاره خانه مبله در تهران با برچسب: , , , , , , , , , , , , , , ,
1 نظر برای “اجاره خانه مبله تهران
  1. علی گفت:

    من هم به اشتراک میگذارم

1 پینگ ها / بازتاب ها برای "اجاره خانه مبله تهران‎"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*